Kā strādā gāzes balonu apkures sistēma ar propānu?

Pie mājas tiek uzstādīts metālisks skapis ar sešiem 79 litru gāzes baloniem. Gāzes vads tos savieno ar gāzes katlu, kas atrodas mājā. Gāzes katls sašķidrināto gāzi (propānu) no baloniem izmanto mājas apkurei, ūdens uzsildei un ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts. Sākumā sistēma izmanto tikai trīs gāzes balonus, kas novietoti metāla skapī. Kad pirmie trīs gāzes baloni beidzas, sistēma automātiski pārslēdzas uz atlikušajiem trīs 79-litrīgajiem propāna baloniem.

Gāzes balonu apkures sistēma aprīkota ar telemetrijas sistēmu un gāzes skaitītāju. Telemetrijas sistēma seko līdzi gāzes atlikumam gāzes balonos, un, tiklīdz pirmie trīs baloni beidzas, sistēma automātiski piegādātājam paziņos, ka pamatbaloni ir beigušies un sistēma pārgājusi uz rezerves balonu izmantošanu. Tuvākajā laikā zvanu centra operators ar jums sazināsies un saskaņos ar jums piemērotu laiku un apstākļus gāzes balonu nomaiņai jūsu apkures sistēmā.

Gāzes skaitītājs tiek izmantots, lai izmērītu patērēto gāzes apjomu norādītajā laika intervālā. Tas nozīmē, ka jāmaksā nevis par gāzes baloniem, bet gan par faktiski patērēto sašķidrinātās gāzes (propāna) apjomu iepriekšējā mēnesī — saskaņā ar gāzes skaitītāja rādījumiem. Tas ir būtiski tādēļ, ka atsevišķās situācijās gāzes balonā var būt palikusi neiztērēta sašķidrinātā gāze. Attiecīgi — pateicoties gāzes skaitītājam, jums nebūs jāpārmaksā, norēķinoties par balonā atlikušo neiztērēto gāzi.

 

Individuāls cenas piedāvājums Saņemt tagad

KOMFORTS JŪSU DZĪVĒ

aprīkojums apkurei un klimatam