Gāzes apkures
komplekti

Mēs veicam iekārtu pieslēgšanu pie gāzes tīkla un apkures sistēmas, arī organizējam  propāna gāzes piegādes.

Individuāls cenas piedāvājums Saņemt tagad

Gāzes apkures komplekts Budget

Konvencionāla tipa gāzes katls ar atmosfēras degli. Gāzes iekārta ar sešiem baloniem un automātisku gāzes pārslēdzēju.

2 340,00 €

Gāzes apkures komplekts Comfort

Kondensācijas tipa gāzes katls ar slēgtu sadedzināšanas kameru. Gāzes iekārta ar sešiem baloniem un automātisku gāzes pārslēdzēju.

 

Gāzes apkures komplekts Gas GSM System

Kondensācijas tipa gāzes katls, gāzes iekārta, vadu vadības pults (ir iespējams uzstādīt vadības pulti, ar iespēju vadīt apkures iekārtu attālināti (WiFi)), dūmvads un GSM sistēma (sms 2,50 EUR +PVN).

 

Jautājums / Atbilde

 • Kam piemērota gāzes balonu apkures sistēma?
  Sašķidrinātās gāzes baloni var tikt izmantoti privātmāju un vasarnīcu autonomai apkurei. Apkures sistēmai pieslēgti seši 79 litru tilpuma gāzes baloni. Sistēmas ekspluatācija un vadīšana ir vienkārša, sistēma ir ekoloģiska, tā var tikt uzstādīta jebkurā brīdī un tā nodrošina ātru karstā ūdens uzsildes iespēju un iespēju gatavot maltīti uz gāzes plīts, turklāt sistēma uzstādāma jebkurā Latvijas vietā. Pāriet uz autonomās apkures sistēmu ar gāzes baloniem var gan, ja iepriekš nav bijis pieslēgums gāzes maģistrālei, gan, ja iepriekš ticis izmantots dīzeļkurināmais vai citi siltumavoti. Pieslēgšanās gāzes balonu apkures sistēmai neprasa papildu cauruļu ievilkšanu vai citu iekšdarbu veikšanu mājā.
 • Kā saprast, ka pienācis laiks sistēmā mainīt gāzes balonus?
  Gāzes balonu apkures sistēma apīkota ar pārslēdzējvārstuli, kam pievienotais indikators uzrāda, uz kuriem gāzes baloniem sistēma attiecīgajā mirklī strādā (uz pamata vai rezerves). Sākumā sistēma strādā uz trīs pamatbaloniem, bet pēcāk, kad pamata gāzes balonos gāze beigusies, sistēma automātiski pārslēdzas uz rezerves gāzes baloniem.
 • Cik stabili darbojas gāzes balonu apkures sistēma laikā, kad āra temperatūra ir mīnusos?
  Gāzes balonu apkures sistēmā tiek izmantoti gāzes baloni ar tīru propānu. Tīrs propāns stabili iztvaiko pie temperatūras līdz -40 ˚С. Tāpēc jūsu gāzes balonu apkures sistēma stabili darbosies pat, ja ārā būs ļoti zema temperatūra.
 • Vai gāzes skapja uzstādīšanai vajadzīgs projekts?
  Saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas celtniecības normatīviem pirms montāžas darbu uzsākšanas vajadzīgs projekts gāzes skapja uzstādīšanai un iekšējā gāzes vada ierīkošanai. Šis projekts nav jāsaskaņo būvvaldē.
   
 • Kādi ir gāzes skapja izmēri?
  Gāzes skapja izmēri: platums 2 m 46 cm, augstums 1 m 49 cm, dziļums 0,41 m. Ja vēl neesat mūsu klients, piesakiet bezmaksas konsultāciju, un mūsu uzņēmuma speciālisti drīzā laikā aprēķinās projekta izmaksas, kurās ietverti izdevumi par uzstādīšanu un pieslēgšanu gāzes balonu
Ir jautājumi? Mēs palīdzēsim!
+371 25127979

KOMFORTS JŪSU DZĪVĒ

aprīkojums apkurei un klimatam